Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

ileadmin

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı verdiğimiz; diğer bir deyişle broşürlerinde veya web sitelerinde yer alan fiyatlar dışında ekstra bir ücret talep etmediğimiz yurtdışı dil okulları bulundukları ülkelerdeki yetkili kurumlarca onaylıdır. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere dil okulları British Council, Amerika dil okulları ACCET, Kanada dil okulları Languages Canada, Avustralya dil okulları NEAS, Malta dil okulları FELTOM, Güney Afrika dil okulları EduSA onayına sahiptir.

Okul kayıt işlemlerinizi İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kanalıyla yaptığınızda, en uygun yurtdışı eğitim programına onlarca seçenek arasından kolayca karar verebileceksiniz. Öte yandan tüm yazışmalar, vize işlemleri, konaklama rezervasyonu, gidilen ülkede karşılanma, uçak bileti temini, sigorta poliçesi kestirme, tercümeler, yurtdışına para transferi gibi konularla da uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Sağlayacağımız hizmet, yurtdışında eğitim aldığınız sürece de devam edecek ve eğitiminiz boyunca size destek olacağız.

ISO 9001 Uluslararası Kalite Sistem Sertifikası, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertikası, Promoting UK Education and Training Sertifikası, Qualified Education Agent Counsellor for Australia Sertifikası sahibi, Quality English Yetkili Acentesi, Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği üyesi ve EnglishUK Partner Acentesi olarak, en kaliteli yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetini toplumumuza sunabilmek için kurulduğumuz 1999 yılından beri özveriyle çalışıyoruz…

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın