Size Sundugumuz Ücretsiz Hizmetlerimiz

ileadmin

Size Sundugumuz Ücretsiz Hizmetlerimiz

Express, Türkiye’de ve daha da önemlisi yurtdisinda ihtiyaciniz olan danismanlik ve rehberlik destegini profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla vermektedir.
Dil Egitimi Için Yurtiçinde Sundugumuz Hizmetler
Türkiye’deyken temsilcilerimiz tarafindan size verilecek akademik danismanlik ve destek hizmetleridir.

Indirimli okullardan haberdar etme
Express olarak, tüm okullarimizin promosyonlarindan ve indirimli fiyatlarindan sizleri aninda haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanizi sagliyoruz.

Bireysel analiz ve akademik danismanlik ile uygun ülke, sehir ve okul seçiminde yardim
Yillarin tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun ülke, sehir ve okul seçimi konusunda en dogru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danismanlik hizmeti veriyoruz. Bu sayede çevrenizde sözü edilen 2-3 sehir ve 3-5 okul yerine, size sunabilecegimiz alternatif yüzlerce seçkin okul arasindan kendinize en uygun olani seçme imkani sunuyoruz.

Okula kayit islemlerinin yürütülmesi
Tercihlerinize göre belirlediginiz okula basvurunuzun yapilmasi, ön kayit islemlerinizin tamamlanmasi, gerekli evraklarin getirtilmesi gibi islemlerin tümünü hiçbir ek ücret almaksizin sizin adiniza yapiyoruz.

Konaklama ayarlama
Okullarin sunduklari çesitli konaklama alternatifleri ile ilgili sizi bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlariniza en uygun olanina yerlesiminizi yapiyoruz.

Vize danismanligi
Vize konusunda tecrübeli danismanlarimiz ile dosyanizin eksiksiz düzenlenmesini sagliyor ve sizi vize görüsmesine hazirliyoruz.

Ekonomik uçak bileti temininde yardim
Programinizin oldugu merkeze en yakin havaalanina, en ekonomik fiyatlarla uçmanizi sagliyor, bilet rezervasyonunuzdan havaalani karsilamaniza kadar her türlü danismanlik hizmetini ücretsiz veriyoruz.

Dil Egitimi Için Yurtdisinda Sundugumuz Hizmetler
Yurtdisindaki danismanlarimiz ve anlasmali servis saglayicilarimiz tarafindan size verilecek olan danismanlik ve destek hizmetleridir.

Havaalaninda karsilama ve transfer
Havaalaninda görevlimiz tarafindan karsilanirsiniz. Daha önceden tercih etmis oldugunuz konaklama seçenegine göre yurda veya aile yanina kadar götürülmeniz saglanmaktadir.

Konaklama seçiminizden memnun kalmamaniz halinde konaklama degisikliginin yapilmasi.
Örnegin, aile yani konaklamayi tercih etmisseniz aileden memnun kalmadiginiz durumlarda ya da yurt, ögrenci evi ve stüdyo daire gibi diger konaklama seçenekleri ile degisiklik yapmak istediginiz durumlarda Express size gerekli destegi vermektedir.

Talebiniz dogrultusunda dil okulu programinizin uzatilmasi.
Çesitli nedenlerden ötürü seçmis oldugunuz dil kursu programinin süresinin sizin için yeterli olmadigini düsünerek ya da sadece okuldan çok memnun kaldiginiz için egitiminize bir süre daha devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Express, seçmis oldugunuz programin uzatilmasina yönelik organizasyonu yapmaktadir.

Dil egitimi sonunda talebinize yönelik olarak yeni bir program belirlenmesi.
Genel Ingilizce egitimi almis olup sonrasinda sinava hazirlik (Toefl, Cambridge, IELTS), is Ingilizcesi ya da staj programlarindan birine katilmaniz gerektigini düsünebilirsiniz. Seçmis oldugunuz dil egitimini tamamladiktan sonra yeni program seçenekleri ile ilgili Express size yardimci olmaktadir.

Acil durum destegi
Yurtdisinda egitiminiz için bulundugunuz süre boyunca Express, talepleriniz dogrultusunda sizlere her konuda hizmet vermeye hazirdir.

Ayrica Express, operasyon sürecinde okul ücretlerini kendisi tahsil etmez, bu ücretlerin dogrudan dil okullarina ödenmesini saglar ve böylece sizi her türlü finansal uyusmazliktan korumus olur.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın