İspanyolca Kursu

ileadmin

İspanyolca Kursu

İspanyolca KursuDünyada bir çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dil İspanyolcadır ve yaklaşık 500 milyon insanın bu dili bildiği tahmin edilmektedir. İspanyolca’nın resmi dil olarak kullanıldığı ülkeler : İspanya, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’dır. Amerikanın ikinci resmi dili olan İspanyolcayı her 10 Amerikalıdan 3’ü bilmektedir.

Özellikle son yıllarda, en çok konuşulan 3 dilden biri olması ve Avrupa Birliğinde İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından dolayı tüm dünyada rağbet görmeye başlayan İspanyolcanın önemi, İspanya hükümetiyle kültür, eğitim ve ticaret alanlarında yapılan anlaşmalar sayesinde Türkiye’de de anlaşılmaya başlanmıştır.

İspanyolca Kursları Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.

Her seviye sonunda bir seviye atlama sınavı yapılmaktadır. Bir üstseviyeye geçilebilmesi için dil bilgisi, dinleme, okuma, konuşma ve kompozisyon alanlarında başarılı olmak gerekir. Eşşiz ders kitapları ve alıştırma kitapları İspanyolca müzik ve filmlerle desteklenmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın