Fiyat Listeleri

ileadmin

Fiyat Listeleri

Fiyat listeleri dil okulu seçiminizde sizi yanlis yönlendirebilir!
Genelde yapildigi gibi tüm dil okullarinin egitim programlarinin, konaklama seçeneklerinin degisik sürelere ve program tiplerine göre fiyatlarinin alt alta dizildigi uzun ve anlasilamayacak kadar fazla detayli bir fiyat listesi sunmak yerine, sizleri “Size Özel ÜCRETSIZ Dil Okulu Arastirma Bütçe Analizi ve Raporlama Hizmetimiz”den yararlanmaya davet ediyoruz.

Dil okulu seçiminizi yaparken, tüm dil okullarinin maliyetlerini içeren fiyat listeleri sizi yanlis yönlendirmektedir. Fiyat listeleri, dil okullarini sadece fiyat açisindan karsilastirmakta ve sizin için uygun olmayan bir dil okuluna karar vermenize neden olabilmektedir.

Neden fiyat listelerine göre dil okulu seçiminizi yapmamalisiniz?
Dil okulu seçiminizde fiyat disinda dikkat etmeniz çok kriter vardir.
Dil okulu fiyatlarinin yani sira kisiliginiz, sosyal yasam tercihiniz, gitmek istediginiz ülke ya da sehir, gideceginiz süre ve ihtiyaciniz olan program tipi dil okulu seçiminde çok önemli kriterlerdir.

Kampanyalardan haberdar olamazsiniz.
Fiyat listelerinde, dil okullarinin belli tarihlerde, belli ülkelere uyguladigi kampanya ve indirimlerden haberdar olamazsiniz. Böylelikle çok kaliteli bir dil okulunda, fiyat listesinde belirtilenden çok daha uygun fiyata egitim alabilme firsatini kaçirmis olursunuz.

Egitim alacaginiz süre ve program tipine göre dogru fiyati hesaplamak sizi ugrastirir.
Fiyat listelerinde, dil okullarina ait kriterlerin çesitliligi dogru fiyata ulasmanizi zorlastirmaktadir. Örnegin konaklama için fiyat haftalik verilirken egitim ücreti 3 aylik verilmekte ve program tipine göre de fiyat tabi ki fark etmektedir.

Express English egitim danismanlarimiz, gitmek istediginiz ülkeyi, varsa tercih ettiginiz sehri, yabanci dil seviyenizi, egitiminize baslamak istediginiz zamani, egitim için ayirdiginiz süreyi ve hangi amaçla egitim almak istediginizi ögrendikten sonra, bütçeniz dogrultusunda size en uygun ülke, sehir, dil okulu ve dil egitim programi seçeneklerini arastiriyor. Bu arastirmanin sonucunda size özel belirledigimiz dil okullarinin tüm detaylari ve maliyetleri ile tanitimini yapiyor, güncel kampanya ve promosyonlar ile birlikte rapor olarak sunuyoruz. Tercih ettiginiz bölgedeki konaklama, sosyal ortam ve çalisma olanaklari hakkinda bilgilere de raporunuzda ulasabiliyorsunuz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın