En Doğru İngilizce Eğitim Sistemi

ileadmin

En Doğru İngilizce Eğitim Sistemi

Çok sayıda İngilizce kursu olduğunu kabul ediyoruz ve seçimleriniz açısından dikkatli olanız gerektiğinizi biliyoruz. İngilizce öğrenmek hem zaman hem bütçe açısından ciddi bir iştir. Hiç bir birey hem zamanını hem de parasını verim alamayacağı bir İngilizce kursunda harcamak istemez. İngilizce kursu seçimlerimiz de birçok kurs araştırıp, bizim açımızdan en uygun olanını seçmeye çalışıyoruz. Ders saatleri ve ödeme koşulları açısından en uygun kursa kayıt yaptırıyoruz. Fakat İngilizce kurslarını araştırırken İngilizce eğitim içeriği ile ilgili önemli soruları araştırıyor muyuz?

Bu konuda size yardımcı olmak ve doğru bilgiler vermek adına yardımcı olmak istiyoruz. Ana başlıklar altında, seçimlerinize fayda sağlamak adına bazı bilgileri paylaşmak isteriz.

• En doğru eğitim siteminin İngilizce eğitmenler eşliğinde ve denetiminde yapılan İngilizce kurslarının olduğunu düşünüyoruz.
• Belirli olan ders gün ve saatlerinde eğitim almanın belirli bir prensip ve disiplin kazandırdığını düşünmekteyiz.
• Kullanılan kitap ve materyallerin, konu hakkında sertifika sahibi olan üniversiteler tarafından basılmış olması gerekmektedir.
• Avrupa Dil Enstitüsü tarafından hazırlanmış ve bütün dünya da kabul gören Avrupa Dil Portfolyosu eğitim seviyelerinin en iyi seviye tanımlama ve en iyi eğitim sistemi olduğunu düşünüyoruz.
• İngilizce kursu programı dışında yapılan İngilizce konuşma kulüpleri ve konuşma aktivitelerinin kurs sürecinde çok faydalı olduğuna inanıyoruz.
• Sadece dilbilgisi tabanlı değil, aynı zamanda İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce anlama ve İngilizce konuşma konularının her seviye içerisinde doğru bir orantı ile paylaştırılması gerektiğine inanıyoruz.
• Bütün saydığımız bu maddelerin, eğitim danışmanları kontrolünde yapılması gerektiğine inanıyoruz.
• Bazı okuma kitapları ve materyallerin kurum tarafından sağlanması gerekmektedir.

İngilizce kursu seçimlerimizi yaparken, ders saatleri, fiyatlama ve bize sunulan imkânlar tabi ki çok önemlidir. Fakat araştırmalarımızda, eğitim sistemleri hakkında detaylı bilgilendirme almayı unutmayalım. İngilizce veya herhangi bir yabancı dil, sadece cd eşliğinde bilgisayar başında öğrenilmemelidir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın