Çok hızlı İngilizce öğrenmek için en etkili yol

ileadmin

Çok hızlı İngilizce öğrenmek için en etkili yol

İngilizce son zamanlarda önemini iyiden iyiye artırmış bu da çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin sayısında patlama yaşanmasına neden olmuştur. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen insanların birçoğu iş çevrelerinde yer almaktadır. İngilizce öğrenmek için zamanı olamayanlar da çok hızlı İngilizce öğrenmek için çabalamaktadır.

Çok hızlı İngilizce öğrenmek ise günümüzde mümkündür. İsteyen herkes çok hızlı İngilizce öğrenebilmektedir ki bunun için Türkiye’de programlar mevcuttur. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen çoğunluğun Türkiye’deki adresi ise Alta Eğitim olmaktadır. Alta Eğitim 2000’li yılların başından buyana 5 günde İngilizce programını uygulamaktadır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek için 5 günde İngilizce programı yeterli olmaktadır.

5 günde İngilizce programı ise şu şekilde işlemektedir; 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen bireyler Alta Eğitim’e başvurmalarının ardından detaylı bir teste tabi tutulmaktadırlar. Bireyin telaffuz, konuşma, okuma, yazma gibi tüm verilerine bakılmaktadır. Çünkü bireyin yazma seviyesi telaffuzdan farklı olabilir ki bu detaylı test sadece Alta Eğitim tarafından yapılmaktadır. 5 günde İngilizce programına katılacak bireylerin meslek ve kişilik özelliklerine de bakılmaktadır. Bir avukatın eczacıya göre İngilizce öğrenmesinde farklılıklar olabilir. Aynı şekilde sosyal bir insanın a sosyal bir insana göre İngilizce öğrenmesinde de farklılıklar oluşmaktadır. Bu testin ardından 5 günde İngilizce programına katılacak bireye program sonrasında geleceği nokta yazılı olarak verilmektedir. Daha sonra uzman eğitim kadrosu 5 günde İngilizce programı için her bireye göre özel metotlar hazırlamaktadır. Guruplar 5 günde İngilizce programında çok kalabalık tutulmaz genel olarak 4 – 6 kişilik guruplar oluşturulur. Uruba katılanlara İngilizce isimler verilir ve bireyler 5 günde İngilizce programı bitine kadar bu isimleri kullanırlar. Birey 5 günde İngilizce programı süresince gurupla birlikte hareket eder ve molalara bile birlikte çıkılır. 5 günde İngilizce programı süresinde tek kelime de olsa Türkçe konuşulmasına izin verilmez. 5 günde İngilizce programı süresince cep telefonu ve diğer teknolojik cihazların kullanılması da yasaktır. Sürenin 3. gününde İngilizce olarak rüya görenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Hiç İngilizce bilmeyen birey bile 5 günde İngilizce programı sonlandığında İngilizce konuşmaya başlamaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın