Adım Adım Kayıt Sureci

ileadmin

Adım Adım Kayıt Sureci

Size uygun dil okulunun seçilmesi
“Size Özel ÜCRETSIZ Arastirma, Analiz ve Akademik Raporlama” ile gitmek istediginiz ülke, tercih ettiginiz sehir, yabanci dil seviyeniz, egitiminize baslamak istediginiz zaman, egitim için ayirdiginiz süre, egitim amaciniz ve dil egitimi için ayirdiginiz bütçe dogrultusunda size en uygun dil okulunu tespit ediyoruz. Tercih ettiginiz bölgedeki konaklama, sosyal ortam ve çalisma olanaklari hakkinda bilgilere de raporunuzda ulasabiliyorsunuz.

Karar verilen dil okuluna basvuru
Egitim alacaginiz ülke ve okula karar verdikten sonra kimlik ve iletisim detaylari hakkinda sorularin yer aldigi ve ayrica gideceginiz okul, seçtiginiz program ve tercih ettiginiz konaklama bilgilerini içeren bir kayit formu doldurursunuz ve kesin kayit sirasinda okul ücretinden düsülmek üzere bir depozito ödersiniz. Vize için talep edilen standart ve özel belgeler size liste halinde sunulur. Egitim danismanimiz, vize basvurusunda kullanilacak akseptans alimi (okul kayit kabul belgesi) için derhal okul ile irtibata geçer. Uçak biletinizin ön rezervasyonlari yapilir.

Pasaport ve Vize Islemleri
Ilk kez pasaport alacak ögrencilere pasaport çesitleri, süreleri ve maliyetleri hakkinda detayli bilgi verilerek en kisa sürede pasaportun çikartilmasi önerilir. Okuldan akseptansiniz ve fatura detaylariniz geldikten sonra vize için gerekli belgeler sizden teslim alinir ve bir kez daha kontrol edilerek eksiklik varsa tamamlamaniz istenir. Vize formu, danismanimiz tarafindan profesyonelce eksiksiz olarak doldurulur. Konsolosluklardan yüz yüze görüsme talebi gelmeyen ögrencilerin vizesi StudyZONE tarafindan alinir, vize görüsmesine davet edilen ögrenciler ise detayli bir sekilde vize görüsmesine hazirlanarak kendilerine sorulabilecek muhtemel sorular hakkinda bilgilendirilir.

Uçak biletinin satin alinmasi
Vizeniz alindiktan hemen sonra sizin için rezervasyonunu yapmis oldugumuz ekonomik uçak biletinizi satin alabilirsiniz.

Okul ve Konaklama Ücretinin Yatirilmasi
Kayit sirasinda ödenen depozito okul ücretinden düsülerek kalan miktar sizin tarafinizdan direkt olarak okula havale edilir ve banka dekontunun bir kopyasi Express English’e teslim edilir.

Seyahat Öncesi Bilgilendirme
Gideceginiz ülkedeki iklim, kültür, beslenme aliskanliklari, yasam standartlari ile ilgili olarak size detayli bilgi verilir. Ilk kez yurtdisina çikacaksaniz gidis ve varistaki havaalani prosedürleri hakkinda size bilgi verilir. Ihtiyaç duyuyorsaniz havaalanindan konaklayacaginiz yere kadar transferiniz için karsilama servisi organize edilir. Karsilama servisi istemiyorsaniz havaalanindan konaklayacaginiz yere nasil ulasacaginiz anlatilir.

Yurtdisinda egitim süresince destek
Ögrenci ile iletisim halinde olup her seyin planlandigi gibi gidip gitmedigi, yardimci olabilecegimiz bir sey olup olmadigi sorulur. Yurtdisindaki egitiminiz süresince konaklama degisikligi, programin uzatilmasi veya egitim sonunda yeni bir program belirlenmesi gibi konularda bizden dilediginiz zaman destek ve danismanlik alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın